Společnost Sládek Profi Climb, zaměřená na stavební práce, revitalizaci a údržbu, působí na našem trhu již přes 17 let. Zakládá si na dobré pověsti, což potvrzuje i široké portfolio spokojených zákazníků, které si za tu dobu vytvořila. Vsaďte i vy na kvalitu! O kvalitě služeb vás přesvědčí team odborníků s mnohaletou praxí.

Zateplení fasád je klíčovým opatřením pro „pasivní domy“

Prodražilo se vám v zimě topení více, než je pro váš rodinný rozpočet únosné? Máte pocit, že přestože topíte „ostošest“, je vám doma pořád zima? Jak v domě udržet teplo? Pusťte se do zateplování domu! Výsledky pocítíte okamžitě, a to nejen v tepelné pohodě, ale zejména v úsporách za energie. Za jediný rok tak můžete ušetřit tisíce korun na vytápění domu! Navíc i díky vývoji legislativy v této oblasti je provedení tohoto opatření stále důležitější. V rámci revitalizace panelových domů už tak byly zatepleny byty na mnoha sídlištích.

Podle požadavků Evropské unie by měly být v blízké budoucnosti všechny nově stavěné byty a domy takzvaně „pasivní“ či dokonce „nulové“, tedy s minimálními nebo nulovými energetickými nároky na provoz. Toho je možné dosáhnout řadou úprav a opatření, z nichž klíčovým je právě zateplení fasády. Zateplení přináší výrazné úspory energií nejen v plánovaných novostavbách, ale hlavně ve stávajících domech a bytech.

Kvalitním zateplením střech a fasád zároveň investujete do budoucnosti vašich dětí. Budou totiž moci tenčící se zdroje energie využít jiným a účinnějším způsobem než na neefektivní vytápění budov.