SVJ servis – přehled služeb pro bytové domy

SVJ SERVIS je služba, která zahrnuje nejčastější požadavky našich zákazníků v oblasti údržby nemovitostí. Shrnuje více než 20 let zkušeností s problematikou údržby bytových domů a dalších nemovitostí. Známe řešení na většinu problémů a požadavků uživatelů bytových domů. Důvěřujte společnosti, která si zakládá na kvalitě odvedené práce a dobré pověsti.

Společnost SLÁDEK PROFI CLIMB s.r.o. má od roku 1992 zavedeny systémy dle požadavků norem ISO 9001 : 2015 a ISO 14001 : 2015.

Zlepšujte a udržujte kvalitu svého bydlení. Investujte pravidelně do údržby domu s naší společností a investice se vám vrátí. Neváhejte nás se svými požadavky kontaktovat.

INSPIRUJTE SE 10 NEJČASTĚJŠÍMI POŽADAVKY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Střechy

Havarijní i generální opravy včetně zateplení
Řešení nežádoucích kondenzací ve střešním plášti, zatékání a odtoku srážkové vody.
Příprava podkladů pro vyřízení pojistné události v případě havarijní opravy.
Spolupracujeme s pojišťovnami.

Generalni opravy stresnich krytin

Fasády – zateplení, nátěry, opravy

Provádíme opravy, nátěry a zateplování obvodových plášťů budov kontaktním zateplovacím systémem. Obvodové stěny objektů si žádají citlivé architektonické řešení. Na přání vám připravíme před realizací grafické návrhy či pomůžeme vyřídit dostupné dotace.

Balkony

Generální rekonstrukce i běžné opravy
Technologická nedokonalost balkonů a lodžií minulé doby způsobuje zejména na panelové výstavbě významné poruchy, které často brání bezpečnému užívání.
Jedná se převážně o nefunkční hydroizolaci a zrezivělé okapnice a zábradlí. Na základě individuální prohlídky a vyhodnocení poruch vám navrhneme potřebné sanace a stavební opravy. Známe řešení pro dlouhodobou životnost vašeho balkonu.

balkony a lodzie 

Panelové spáry

Panelové spáry mohou zapříčinit mnohé závady jako jsou zatékání do bytů, tvoření plísní, promrzání a velké tepelné úniky. Řešením je zejména celkové zateplení objektu. Není-li však toto možné, například z finančních důvodů, nabízíme zateplení a izolaci panelových spár a tím výrazné zlepšení situace. Toto se provádí z lana bez nutnosti lešení, stavebního povolení či záborů veřejného prostranství.

Malování a nátěry

Vymalování společných prostor v barevných odstínech včetně kompletního úklidu jsou velmi častým požadavkem našich zákazníků, kteří oceňují zejména komplexnost dodávky a používané kvalitní materiály.

Interiery

Ochrana budov proti holubům

Zejména městští holubi mohou značně znepříjemnit bydlení znečišťováním lodžií, střech a pod. Aplikací ochranných prvků lze ochránit každý objekt a významně regulovat tento nežádoucí jev. Nenechte se terorizovat, myslete také na své zdraví a objednejte si vyřešení problému se zalétáním holubů u naší společnosti.

Zabezpečení domu

Obtěžují vás nezvané návštěvy?
Vykradli vám sklepy, nebo v nich přespávají nevítaní hosté? Zabezpečíme vám sklepní okna a zvýšíme esteticky a účinně odolnost vchodových dveří proti vpáčení a výrazně tím zvýšíme vaši bezpečnost.

Zednické opravy

Provádíme zednické opravy společných prostor, bytových domů, pokládky dlažby a obkladů, výměny lina a koberců, nátěry a mnoho dalšího.

Servisní prohlídky plochých střech

Pravidelné roční servisní prohlídky střešní izolace zahrnuje nejen úklid, čištění a celkovou kontrolu, ale zejména okamžité řešení drobných závad a údržbu, která může výrazně prodloužit životnost hydroizolace a předejít vážným závadám.

Klempířské práce

Opravy, údržby, nátěry i čištění okapů. Kompletní realizace a výměny klempířských prvků střech a fasády.