Investice, které je leckdy nezbytné vynaložit, je vždy potřeba dobře promyslet. Zejména pak výběr firmy, která bude realizovat úsporná opatření ve vašem domě. Vhodným partnerem pro kvalitně provedené zateplení se i pro vás může stát firma Sládek Profi Climb, která je skutečným odborníkem ve svém oboru. O vaše investice se nemusíte obávat, neboť profesionalita a kvalita odvedených služeb je zde vždy na prvním místě.

Sládek Profi Climb provádí:

  • Revitalizace a údržby domů
  • Zateplování fasád
  • Generální opravy střešních krytin, včetně zateplování
  • a mnoho dalšího

Zateplení a revitalizace domů

S ubýváním omezených zásob fosilních paliv získává na důležitosti otázka, kde a jak ještě více uspořit energie? Získávání energie spalováním fosilních paliv je doslova plýtváním. Obzvlášť když přihlédneme ke skutečnosti, že tato paliva obsahují cenné složky, které se například v oblasti chemického průmyslu dají využít jinak.

Otázka energetické krize se netýká jen vlád a nadnárodních společností, ale je nutné začít od maličkostí. Výzkumy ukazují, že na vytápění budov se vynakládá více než třetina celkové energie. Přitom právě tuto položku lze významně redukovat. Revitalizace panelových domů sestávající ze zateplení fasád a zateplení střech domů velkou měrou přispěje k úsporám energie a tím šetří i vaši peněženku.

Zateplování by se však mělo stát samozřejmostí i u rodinných domů. Zejména u starších domů se investice do zateplení vracejí velmi rychle. Kvalitním zateplením střechy a fasády totiž můžete za jedinou topnou sezónu ušetřit tisíce korun. Zateplení je zkrátka způsob, jak si v domě udržet teplo i v třeskutých mrazech, a to s výrazně nižšími náklady na spotřebu energií. Využijte vaše peníze efektivně a investujte do budoucnosti!
Chcete stavět nebo rekonstruovat, ale nemáte zrovna dostatek prostředků? Nabízíme vám financování stavby formou půjčky, prodloužené splatnosti faktury nebo splátkový systém. V otázce dotací neustále sledujeme ty nejnovější trendy a vždy víme o všech nabízených možnostech, jak získat dotace a podpory. Zeptejte se nás, rádi vám poradíme a pomůžeme!