Zápis ochranné známky

Tuto registraci jsme navrhli k 20. výročí existence naší firmy. Je to již 20 let co se můžete s touto značkou na trhu stavebních prací setkávat a velmi nás těší, že pro mnoho našich partnerů a zákazníků, je vnímána jako symbol slušného jednání a kvalitních služeb.
Úřad průmyslového vlastnictví zahájil proces zapsání obchodní značky SLÁDEK PROFI CLIMB do rejstříku ochranných známek.

Dotace ZELENÁ ÚSPORÁM – kontrola z ministerstva

Vzhledem k tomu, že jsme pro toto SVJD zdarma vyřizovali také dotace ve výši více než 2 mil. korun, jsme velmi rádi, že kontrola proběhla bez závad a vyplacení dotací již nic nebrání.
Koncem února tohoto roku  proběhla kontrola naší odvedené práce – zateplení panelového domu v Sousedské ulici v Plzni.

Plavecký bazén – atrakce „KARIBIK“

Prostor stavby je pro běžného návštěvníka bazénu dočasně uzavřen, ale návštěvníci naší webové stránky se mohou na několika fotografiích podívat na průběh akce. Ukončení předpokládáme začátkem května.

Koncem března naše společnost zahájila realizaci díla – atrakce „Karibik“.
V prostorách brouzdaliště plaveckého bazénu na Slovanech vzniká dílo, které bude, jak doufáme příjemným zpestřením pro malé i velké návštěvníky bazénu.

Aktuální informace k dotačnímu programu „Nová zelená úsporám“

Dotační program na podporu zateplení  se opět probudil k životu. Zde můžete získat poslední aktuální informace vydané MŽP dne 13.6. 2013.
Dotační program na podporu zateplení  se opět probudil k životu. Zde můžete získat poslední aktuální informace vydané MŽP dne 13.6. 2013.