Společnost Sládek Profi Climb, založená již v roce 1992, nezahálí a jde stále s dobou. Specializuje se na stavební práce, práce prováděné ve výškách z vlastních plošin, údržby a rekonstrukce staveb. Všechny práce a služby jsou, díky pracovníkům, kteří jsou odborníky s bohatou praxí ve svém oboru, prováděny na vysoké úrovni. Proto je také firma Sládek Profi Climb právem zařazena do seznamu odborných dodavatelů Státního fondu životního prostředí ČR.
Zateplování šetří provozní náklady domu
Dotace na zateplení z programu Zelená úsporám jsou pro letošní rok bohužel prozatím pozastaveny. Stále probíhají nějaké změny a zatím není jisté, jak to bude dál. Vzhledem k neustále rostoucím cenám energií je ale úspora nákladů za vytápění stále potřebnější. Každá investice do zateplování se proto v mnoha ohledech vyplatí.

Rozhodli jste se zateplit váš rodinný nebo panelový dům? Pak realizaci svěřte opravdu odborné firmě s letitými zkušenostmi a spokojenými zákazníky.

Brzy vstoupí v platnost nová norma, která opět klade větší nároky na tloušťku tepelné izolace a zateplení jako takové. Chcete mít jistotu, že zateplení vašeho domu bylo provedeno skutečně „na jedničku“? Abyste měli vše pod kontrolou, hledejte vždy kvalitu! Firma Sládek Profi Climb pečlivě sleduje všechny nové trendy a přizpůsobuje se nejen novým technologiím a materiálům, ale také nabízeným možnostem, jak získat dotace a podpory.